HAKKIMIZDA

Konusunda uzman ve deneyimli personelleriyle, teknolojiyi yakından takip ederek sektöre hızlı bir giriş yapan Güven Su Yalıtım Malzemeleri Nakliyat A.Ş. 2014 yılında su yalıtımı malzemeleri imalat ve satış faaliyetlerine başlamıştır.

Güven Asfalt, bitüm sektöründe biriktirmiş olduğu deneyim ve tecrübeleri ile kendine Türkiye piyasasında ciddi bir yer edinmiş, Güven Membran Su Yalıtım Malzemeleri ve Güven Lojistik A.Ş. ile birlikte ürün yelpazasi bakımından da sektörün öncülerinden olmuştur.

Tecrübe ve yatırımlarını farklı sektörlere taşıyan rmamız Güven Sinyalizasyon ve Termah Otel Devremülk, Güven İnşaat’tan sonra Teknofen Koleji ile de gençlerin bilim ve arge çalışmaları için yeni ve öncü bir bakış açısı kazanmasına katkı sağlamayı hedeflemiştir.

Güven A.Ş. bütün iş çevrelerinin, müşterilerinin, çalışanlarının ve paydaşlarının sorumluluğunu taşıyan bir kuruluş olmanın bilinciyle, Güven isminin saygınlığını her şartta korumayı. Faaliyet gösterdiği alanlarda müşterilerinin beklentilerine en üst düzeyde cevap vermeyi. Çalışanlarına işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı ve çalışma şartları oluşturmayı.

Hedefimiz yenilikçi ruhumuzdan ve geçmiş deneyimlerimizden güç alarak ulusal ve uluslararası alanda yaptığımız bütün faaliyetlerde güvenilir ve başarılı bir kuruluş olmaktır.

GÜVEN MEMBRAN


GÜVEN ASFALT


GÜVEN LOJİSTİK


ELİZ HOTEL


ELİZ KULE


TEKNOFEN KOLEJİ